top of page
4040.jpg
WhatsApp Image 2022-07-28 at 4.27.26 PM.jpeg

אדריכלית נוף בוגרת הטכניון בהכשרתי, מעצבת פנים, אוהבת טבע עיצוב, יופי וכל מה שמחבר ביניהם וגם תלמידה ומורה לפילוסופיה.

האהבה שלי שמחברת בין תחומים שונים הביאה אותי בשנת 2009 לתחום עיצוב הפנים, ומאז אני מתכננת גם את פנים הבתים ומחברת  פנים וחוץ.

אני רואה חשיבות רבה ביצירת קשר אישי ומעמיק אתכם הלקוחות העתידיים הפוטנציאליים שלי, תוך הבנת הצרכים, והגשמת הבקשות והחלומות שלכם. אני שואפת בכל שלב בתהליך התכנון להיות שקופה וברורה, כדי ליצור שיתוף פעולה יצירתי ופורה אתכם. התכנון נעשה בהתחשבות, ומתוך גישה אקולוגית המגדילה את ההשפעות החיוביות על האדם העתיד לחיות בבית, ומקטינה את השליליות. מטרתי הפשוטה היא ליצור יחד אתכם סביבה אקטיבית שתתמוך ותאפשר לחיות חיים שמחים ומעוררי השראה - סביבה שכיף לחיות בה..

נעים להכיר, אני אילה עוזרי

אני רוצה ליצור בתים עם אופי, בריאים, שימושיים ונעימים, שבהם אור נאה, מידות טובות וצורות ייחודיות.בתים שמעוררים תחושה של חמימות, מרחב והכנסת אורחים. בתים ברי קיימא מחומרים טבעיים וטובים לאדם ולסביבה. בתים המשקפים את טבע האדם הגר בהם, סיפור חייו, שאיפותיו, חלומותיו, ליצור חללים על-זמניים שמדברים ונוגעים לנפש האדם.ליצור סביבה המאפשרת אלתור, התאמה ושינוי, עם מחשבה על העתיד.בתים שנתפרים לפי מסע החיים שהשוכנים בהם עברו. אני רוצה לצקת עבורכם באסתטיקה של הבית את הסיפור שלכם, לא רק לתת פתרונות פרקטיים. את אלה שמחפשים מי שיסייע להם לספר את הסיפור של הבית שלכם. שיקשיב לכם.

4205.jpg

קצת על סטודיו מידות טובות

מידות טובות - סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים בגישה ירוקה, המתמחה בתכנון למגזר הפרטי.

בסיס החיבור שלי למקצוע העיצוב מגיע מהחיפוש שלי מילדות אחר היופי בכל אדם, מקום וחפץ. לחפש את האיזון, היחסים הנכונים, הניגודים, הגוונים, שיוצרים את האידיאה החמקמקה שנקראת יופי, מעוררת בנו התלהבות וגורמת לנו לרצות להתקרב ולהיות חלק מאותו מושא של יופי. לרצות לשכפל אותו ולקבל השראה ממנו, כדי להיות טובים יותר.

מבחינתי החיפוש אחר יופי קשור בקשר הדוק למציאת המשמעות מאחורי אותו יופי, המהות הפנימית שלו - האם הצורה מסייעת לאובייקט לבטא את הדבר לשמו נוצר? האם הוא ממלא את ייעודו ובכך עושה צדק עם עצמו ועם הסביבה? האם אני כאדם ממלאת את יעודי? האם הבית שלי ממלא את ייעודו? ומהו היעוד של בית?

מבחינתי העיסוק בעיצוב מעניק לי הזדמנויות מרתקות להיות בחיפוש הזה כחלק משיגרת חיי, דבר שממלא אותי במשמעות. החיפוש אחר המושא הזה גורם לי לאושר, והיכולת לסייע לאנשים אחרים בכך מעצימה אושר זה כי היא מאפשרת לי לחלוק אותו עם אחרים.

על כן בחרתי בשם "מידות טובות" לסטודיו העיצוב שאני מובילה. החיפוש אחר המידה הטובה מבחינתי מייצג את המסע המרתק בחיפוש אחר יופי. המידה הטובה היא זאת שמבטאת יופי בצורה הכי שלמה.

4472.jpg

מעצבת עם ערכים

ערכי הליבה שאיתם אני עובדת

התחשבות

בצרכים של האנשים, בסביבה, בזולת. תכנון בר קיימא ועל-זמני שמתחשב בצרכים עתידיים ובדורות הבאים.

נתינה

לתת יד ללקוח במסע משותף, לשתף בידע ובניסיון שלי, לתת ברוחב לב את כל משאביי, להיות לצדכם, לעזור.

אהבת אדם

טוב לב, איכפתיות, אוזן קשבת, הקשבה

מקוריות וייחודיות

רגיל זה לא בשבילי, לא כי אני מחפשת להיות מיוחדת, אלא כי אני מחפשת את הקול האותנטי שלי.

אותנטיות

 יושרה - להיות נאמנה לעצמי וללקוח, לחזון שהתחלנו איתו עם יכולת לשקף בצורה בהירה אם אנחנו סוטים מהדרך.

יסודיות

עבודה עם איכות ומקצועיות שמאפשרות לי להביא לתוצאות מדויקות אשר נשמרות לאורך זמן.

לתיאום פגישת ייעוץ

אילה עוזרי | מידות טובות

052-5608703

תודה שפניתם אלי, אצור קשר ממש בקרוב!

4440.jpg
bottom of page