top of page

לקוחות מספרים...

התמזל מזלנו ופגשנו באילה שהיתה לצידנו לאורך כל הדרך להרגיע, להציע, לתת אינסוף אפשרויות כדי להתאים עבורנו את המדויק והנכון עבורנו.

אילה קשובה ונותנת מענה לכל צורך מתבקש וכל זאת באדיבות, רגישות ומקצועיות תוך דאגה לפרטים ולו הקטנים ביותר. כל באי ביתנו מתלהבים ומחמיאים. תודה על הכל.

אהובה ושלמה סוויסה


Midot_GRAYS (1)_edited.png

לבנות בית. ח'תכת פרויקט.. ואנחנו, זוג צעיר בתוך האתגר הגדול הזה, בלי ידע, היכרות או הבנה של מה זה דורש, של הפרטים הקטנים והגדולים והאחרים שצריך להבין בהם. תודה עלייך איילה על הליווי המותאם כל כך בפרויקט שהרגשנו מלכתחילה שהוא גדול למידותינו..

העזרה והכלים בהבנה של איך לארגן את החללים באופן שיתאים לצרכים שלנו, הראיה הירוקה שהכניסה אור ואוויר לבית (שאנחנו מברכים עליו גם אחרי שנים של מגורים בו..) החוש האסתטי בבחירות שצריך לעשות כל רגע, כל הזמן... הסבלנות לסקפטיות ולבלבול שלנו..

אין ספק שאת מצדיקה את השם 'מידות טובות' :))

 

מיכל ויעקב יהל 


Midot_GRAYS (1)_edited.png

חיפשנו מעצבת שתעזור לנו בעיצוב דירת הפנטהאוז החדשה שלנו. אילה הייתה איתנו לאורך כל הדרך, בצורה מאוד מדויקת, קשובה וזמינה. עזרה לנו לבחור צבעים ומוצרים ולצאת מחוץ לקופסא כשעיצבה לנו משרביה מפליז ונברשות תואמות, יחודיים ויפים כל כך.

כאדריכלית נוף היא גם עזרה לנו בעיצוב קיר ירוק במרפסת הגג ואדניות צמחיה בדיוק בגודל ובכמות הנכונה, עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. נכון להיום הקיר הירוק שלנו הוא אתר עלייה לרגל, רקע לצילומים משפחתיים בכל החגים. אנחנו מאוד נהנים מהתוצאה!

 

אתי ואבי רמס

Midot_GRAYS (1)_edited.png

רציתי לחדש את הבית: מטבח, סלון ופינת עבודה. מפחיד, איך עושים את זה?

אז פניתי לאילה וליוויה איפשר לי לעשות את השיפוץ. היא הציעה לי את אנשי המקצוע שהכירה וסמכה עליהם, עזרה לי לבחור בין שלל אפשרויות, בקיצור, הייתה שם תמיד, מוכנה לכל. המקצועיות שלה, ההכרות הרחבה שלה בכל התחומים בהם נגענו, מרשימים ומאפשרים תוצאות משובחות.

יש לי עכשיו בית שנעים לי לחיות בו, נוח ויפה. וכמו שכבר ציינתי, בלי הליווי המקצועי שלה לא הייתי מגיעה לתוצאה כזאת. 

 

פנינה ברוידא

Midot_GRAYS (1)_edited.png

הגענו לאילה עם נקודת מוצא של אילוצים תקציביים ויחד עם זאת היא ידעה להביא אור, יופי, הרמוניה ופתרונות חכמים מבלי שהרגשנו שהתפשרנו, כך זה היה עם המטבח שהיא תכננה לנו.

מאז, כל פעם שאנחנו מרגישים שאין מספיק מקום בבית, שיש בלגן או צריך להחליף משהו אנחנו נזכרים בהמלצות של אילה, וזה עוזר לנו להמשיך למצוא פתרונות חכמים ואסתטיים.

 

אריאל ובת שבע דליות

Midot_GRAYS (1)_edited.png

רצינו דירת ארבעה חדרים וזאת היתה נראית משימה כמעט בלתי אפשרית ואז אילה נכנסה לדירה. בבטחון ובמקצוענות היא הרגיעה אותנו והתחילה בתכנון חלוקת הדירה מחדש. היא התמודדה בצורה מדהימה עם כל האילוצים ודאגה שהדירה תהיה פונקציונאלית ונוחה ובד בבד מעוצבת להפליא.

 

יפה ואייל גרינברג

Midot_GRAYS (1)_edited.png

כשבנינו את הבית האחרון שלנו היתה לנו רשימה של אלמנטים שרצינו להכניס וגם כאלה שלמדנו מבתים קודמים, שאנחנו לא רוצים יותר. רצינו שלבית יהיה אופי וגם נוחות, סגנון וכיוון כללי מובחנים. איך לעשות את כל זה לא ידענו, לכן היה ברור לי שאפנה לעזרה ולליווי של אחותי אילה, שליוותה אותנו הפעם מתחילת תהליך התכנון והבניה. היא למדה מה אנחנו אוהבים, ומה חשוב לנו ועשתה זאת בצורה מקצועית, למרות הקירבה המשפחתית, לא דבר פשוט או מובן מאליו.
אילה עזרה לנו לוותר על חלוקה סטנדרטית בחדר השינה כדי לאפשר בצורה מקורית כניסה נוחה לחדר המקלחת, מבלי לוותר על שטחי אחסון ומראה אלגנטי של חדר השינה, ליוותה אותנו בכל הבחירות המרובות במהלך הבניה, ווידאה שהבחירות איכותיות, ושומרות על הסגנון שרצינו לשוות לבית. 
אילה עיצבה את המטבח ואת ריהוט הסלון בצמוד לנגר שהוא ממש אמן. היא עיצבה גם את כל עבודות הפרזול בבית ובחצר, וגם תכננה ועיצבה את הגינה הקסומה שמקיפה את הבית ומשלימה את האווירה.
גם לאחר סיום הבניה המשכנו להיעזר בה בבחירת התאורה, הדקורציה ווילונות לרחבי הבית. בחירות הצבעים והשילובים שלהם הם עוד אחד הדברים שאנחנו ומי שמתארח בבית מתפעלים מהם כל הזמן.
את המחמאות הרבות על הבית אנחנו ממשיכים לקבל, ולי נותר רק להמליץ שאילה שהיא גם אחותי, היא האדריכלית שאחראית לכל היופי וההרמוניה של עיצוב הבית שלנו.

 

אלה ורונן בועזי

מוכנים לשוחח?

מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ושאלון איפיון צרכים חינם - ללא התחייבות.

bottom of page